MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 13442457

nr 1344 2457

Skrivbyrå

mahogny, Karl Johan. Bredd: 110, djup: 50 cm, höjd: 97 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 20:36:59

31/8 10:43:57 1      300 kr
31/8 20:02:42 2      Vinnande bud

Karl Johanstil/Empir
Senempiren